Z-ULTRAT

Z-HIPS

Z-ULTRAT

Z - ABS, Zortrax M200 için tasarlanmış standart bir termoplastik filamenttir. Z - ABS dayanıklı, verimli ve kullanışlı bir malzemedir. Pürüzsüz yüzey kalitesi sağlar. Fonksiyonel prototipler ve konsept modeller için idealdir. 

 

Z - ULTRAT, yüksek sertlik düzeyi , düşük elastisite ve düşük seviyede deformasyon sağlar. Mimari modeller, faydalı model ve makine prototip parçaları  için mükemmel sonuçlar verir. Seri üretimde kullanılan malzemelerin özelliklerine yakındır.

Z - HIPS, termoplastik polimerdir. Yüksek darbe dayanımı, düşük seviyede deformasyon ve çekmeye dayanıklı yapıdadır. Tüketici elektronik kutuları, endüstriyel makineler için

kullanılan kapaklar, büyük ve ileri seviye parçaların üretilmesini sağlar. Yapıştırma, boyama, zımparalama, kumlama gibi işlemler uygulanabilir.

 

Z-ABS
Z-HIPS

Z-ABS

Z-ASA-Pro

Z-ASA Pro

Z-ASA Pro, doğal koşullara ve UV ışığına karşı oldukça dirençlidir, bu da dış mekan uygulamaları için ideal kılar.  Açık havada yapılan kapsamlı testlerden sonra bile modellerin renk ve fiziksel özelliklerini değiştirmeyeceğini garanti eder. Yüksek sıcaklık dayanımı, doğrudan güneş ışığı altında modellerin deformasyon ve beyazlama riski olmadan test edilmesini mümkün kılar. 

Z-PLA-Pro

Z-PLA Pro

Z-PLA Pro, biyoçözünür bir malzemedir. Malzemenin geliştirilmiş bileşimi, üretilen parçadaki çekme oranlarını en aza indirgemektedir. Bu nedenle büyük mimari modeller veya karmaşık eğitim modelleri için idealdir. Z-PLA Pro, mekanik işlem sonrası uygulamalara karşı dayanıklıdır, bu nedenle modellerin görünümünü gerektiğinde daha da iyileştirmek mümkündür. 

 

Z-PCABS

Z-PCABS, yüksek oranda polikarbonat (PC) elyaf ve ABS karışımıdır. Z-PCABS  filamenti darbelere, UV ışığına ve yüksek sıcaklığa dayanıklıdır.  Öncelikli olarak etkilere ve tehlikeli maddelere maruz kalan araçların, yapı elemanlarının ve otomotiv bileşenlerinin üretiminde tercih edilebilir.

 

Z-PETG
Z-GLASS

Z-GLASS

Z GLASS, cam elyaf karıştırılmış termoplastik ko-polyesterdir. Yüksek gerilme gücü, yüksek sıcaklık dayanımı, yüksek aşınma direnci gibi özelliklere sahip saydam parçalar üretmek için idealdir. Aynı zamanda, asit ve alkali direnci yüksektir.

 

Z-PCABS

Z-PETG

Z-PETG filamenti glikolü, kırılganlığı ortadan kaldırmak için standart PET malzeme ile birleştirir. Yüksek mukavemet ve düşük çekme oranına sahiptir. Kompleks mekanik elemanların yanı sıra Malzemenin mukavemeti, yaylar, amortisörler ve üretim araçları gibi gerilimlere dayanacak şekilde tasarlanmış çalışma parçaları oluşturmak için kullanılabilir. 

 

Malzemeler